Экспозиторы для
демонстрации панелей

Мы приготовили экспозиторы для панелей. Они исполняют важнейшие задачи такого оборудования. Прежде всего наши экспозиторы функциональные и позволяют простым способом представить оферту панелей.
 

Представление каталога связаться с нами

Экспозиторы для 
демонстрации панелей

Экспозиторы для
магазинов с одеждой

Стенды приготовленные функциональными и эффектными для привлечения внимания клиентов, а также для создания атмосферы объекта.

Представление каталога связаться с нами

Экспозиторы для 
магазинов с одеждой
Projekty unijne

Экспозиторы

Kontakt

Metal Works
Korzybie,
ul. Sławieńska 8a
tel. + 48 517 960 464
tel. +48 59 857 73 40,
fax: +48 59 857 72 45,
email:

Экспозиторы для керамической плитки

Экспозиторы для керамической плитки

Ekspozytory do prezentacji płytek ceramicznych
Экспозиторы для керамической плитки

Metal Works przygotował ekspozytory do płytek ceramicznych, które spełniają najważniejsze zadania stawiane przed sprzętem tego typu. Przede wszystkim ekspozytory są niezwykle funkcjonalne i pozwalają w prosty sposób zaprezentować ofertę płytek. Ponadto jest to sprzęt o wzornictwie, które przyciąga wzrok potencjalnych Klientów co pozwala zwiększyć skuteczność sprzedaży. Ekspozytory zostały także zaprojektowane z uwzględnieniem indywidualnych warunków przestrzennych przedsiębiorstw – w zależności od potrzeb i wymagań dostępne są ekspozytory obrotowe, książkowe, szufladowe czy przesuwne. W swojej ofercie Metal Works przygotował propozycje odpowiadające potrzebom wszystkich naszych Klientów. Nasze ekspozytory to gwarancja jakości, ciekawego wzornictwa oraz elegancji.

Экспозиторы для магазинов с одеждой

Экспозиторы для магазинов с одеждой

Stojaki na ubrania czy też wieszaki sklepowe stanowią podstawowe wyposażenie sklepów odzieżowych, które mają za zadanie nie tylko eksponować oferowany towar, ale także stanowią bardzo istotny element wystroju wnętrz. Metal Works proponuje rozwiązania przygotowane pod kątem zarówno funkcjonalności jak i efektownego wyglądu przyciągającego uwagę Klientów oraz współtworzącego atmosferę i klimat obiektu. Nie wolno także zapominać, że wyposażenie sklepów odzieżowych jest niezwykle ważne w budowaniu wizerunku danej marki. Eleganckie stojaki na ubrania, wieszaki sklepowe stanowią o jakości ekspozycji i zwiększają skuteczność sprzedaży każdego sklepu.

Metal Works oferuje wyposażenie sklepów odzieżowych wyróżniające się nie tylko wspaniałym wzornictwem i ciekawymi rozwiązaniami, ale także dużą trwałością gwarantującą zadowolenie z użytkowania tych elementów. Przedstawione produkty to jedynie niewielki ułamek wszystkich możliwości. Wyposażenie sklepów odzieżowych z Metal Works to gwarancja zadowolenia oraz profesjonalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Biblioteki płytek

Biblioteki płytek
Biblioteki płytek

Ekspozytory gwarantują przejrzystą prezentację wielu wzorów płytek na małej powierzchni. Są niezwykle funkcjonalne i pozwalają w prosty i efektowny sposób zaprezentować ofertę płytek. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu przez Klientów i będą dopełnieniem każdego salonu. Poniżej przedstawiliśmy kilka z naszych przykładowych realizacji, jednak do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy bibliotekę do wymagań Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami (kliknij tutaj)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×